Seznam obyvatel The City

Jméno: Jennifer Sherman (můžeme ji také znát pod výrazem Lady)
 
Věk: 25
 
Povolání: S povoláním slečny Shermanové je to o něco složitější. Patří mezi velice bohatou smetánku. Všechen majetek zdědila, takže teď už se stará pouze o obchodní společnost se zbraněmi. Lze tedy říct, že nemusí ani hnout prstem.
 
Rodina: 
 
Jennifer už bohužel rodinu nemá. Matka se zabila v autě a otec se zastřelil, po skandálu s daňovými úniky. Pojistka byla tučná a přihodila pár pěkných penízků na konto Jennifer.
 
Povaha:
 
Slečna Shermanová je proměnlivá jako aprílové počasí, avšak charakteristické rysy její povahy jsou racionálnost a elegantní upřímnost. Je velmi vzdělaná, svědčí o tom i mluva, kterou používá. Ve vyšší společnosti si nechává říkat Lady nebo alespoň slečno Shermanová, neboť i to svědčí o její zazobanosti a nadřazenosti.
 
Popis:  
 
 
Jennifer je střední výšky a až úchvatně štíhlé postavy. Má skvělé držení těla. Obléká se velice elegantně, až extravagantně. Nosí módů padesátých let dvacátého století, jenž můžete vidět už jen v opravdu vysoké společnosti.
 
Minulost:
 
Jennifer se i se svou, ještě žijící, rodinou dostala do The City velice pohodlně, neboť si tento komfort draze zaplatili. V té době už měla za sebou polovinu školní docházky. Zde potom dokončila své vzdělání. Její rodiče poté oba po sobě zemřeli a ona zdědila úplně vše. Od té doby hraje vysokou hru.
 
Majetek:
 
Luxusní apartmá s výřivkou, nespočet kusů značkového oblečení, obuvi a doplňků včetně neprůstřelného korzetu, zbraň zhruba tak velkou, aby se vešla do šatů (zbytek zajišťuje bodyguard, kterého mívá po většinu času s sebou), navíc nosí někde při sobě kapsli s jedem, nejnovější model vozidla stále se držící značky Bentley.
 
Dovednost:
 
Umí zacházet se střelnými zbraněmi (vždyť je také prodává – tedy její společnost), sebeobrana v podobě juda… A když vezmeme v potaz ty obyčejnější věci, tak skvěle tancuje a hraje na klavír.
 
Zajímavost:
 
Velikou zajímavostí je snad jen její smích, jenž je pro ni velice charakteristický a podle kterého ji poznáte, aniž byste ji snad museli vidět. Směje se jako malé dítě, ze kterého ještě ani nestihla vyrůst.
 
Národnost + jazyky:
 
Britka. Angličtina, francouzština, čeština a okrajově grónština, kečuánština nebo dokonce ruština.