Seznam zabijáků 

 

Jméno a příjmení: Arnatel Davis
 
Věk: 26 let
 
Postavení/Zaměstnání: Živým se zabíjením vysoce postavených lidí. Takže jsem zabiják, a to hodně dobrej. Občas si mě na nějakou tu špinavou prácičku najmou zdejší gangy, nejčastěji pracuju pro Dragons Claws, dávaj mi víc prachů, mimo to mě občas podpoří když mám nějakej průser s poldama.
 
Rodina: Mladší bratr o kterého se starám. Rodiče zemřeli ještě na Zemi. 
 
           
Povaha: Jsem arogantní a mírně egoistický. Ale mám být na co hrdý. Jsem jedním z nejlepších a nejvyhledávanějších zabijáků TheCity. Je mi ukradený co musím udělat pro to abych přežil. Jsem hyena.
 
Popis+obrázek: Mám svalnatou atletickou postavu.  
 
 
Minulost: Přestěhoval jsem se sem zhruba před třemi lety takže už jsem se zde naučil žít (čtěte přežívat). Dříve jsem žil v podzemí na Zemi, bylo to frustrující a ten život nebyl pro mě. Díky úsporám mých rodičů a prodeji našeho majetku (dalo-li se to vůbec tak nazvat) jsem sobě a svýmu malýmu bráchovy zaplatil let na tuto novou "Zemi". Prvních pár měsíců jsme tu přežívali z hodiny na hodinu. Ulice jsou plné gangsterů a lidi tu mají chování hyen. Nejdříve jsem začal kšeftovat s drogama, byl to docela snadný výdělek. Později jsem začal dodávat drogy gangu Dragons claws kde mi poprvé nabídly jeden menší kontrakt (vraždu). Bál jsem se se do něčeho takovýho namočit, ale dostal bych za to hromadu prachů. Tolik kolik bych si nevydělal ani za dva měsíce dodáváním drog. Šéf gangu potřeboval neokoukanou, neznámou tvář jako jsem já. Mimo to jsem byl i dost fyzicky zdatný a se zbraní jsem to taky uměl. Tak jsem to přijal. Mým cílem byl jeden chlápek z vlády. Nebylo těžký se tam dostat, měl tiskovku. Přesně jak mi řekli, policie nepočítala s tím že by někdo jako já mohl mít úmysl zabít. Takže si mě moc nehlídali. Zastřelil jsem ho pistolí s tlumičem. Utekl jsem. Ale měl jsem to jen tak tak. Málem mě dostali. Víc vám o tom říkat nemusím. Po této zkušenosti jsem se dostal na seznam hledaných zločinců The City. Už nikdy bych nebyl čistej. Tak jsem se rozhodl v tom pokračovat. Žádné výčitky, žádný soucit a přežiješ. Tímto motem jsem se začal řídit. Vraždím toho koho mi určí mí zákazníci. Nezajímá mě kdo to je. Tohle město není pro hodný kluky. Tady bez povahy hyeny nepřežijete. 
 
Vybavení/Majetek: Odstřelovačka Sniper/SL/0-1, kožený kabát + kalhoty a šedý nátělník. Chrániče kolen a loktů, pevné boty vhodné pro zdolávání zdejších domů. Brýle se zaměřovacím systémem + termovizi. Nůž a pár granátů. Většinou ale preferuju "tiché, nenápadné" zabíjení. Žádný zbytečný rozruch.
 
Dovednosti: Zvládám freeruning. Ovládám Džiu džitsu které umím efektivně propojit s jakoukoliv zbraní, ať už jde o pistoli nebo o nůž.
 
Zajímavosti: Nejsem ničím zajímavý. Snad jen tím že mám tetování na pravé straně hrudi. Je to čínský nápis (Nesouciť, nepomáhej. Staň se hyenou a přežiješ.) 
 
Národnost + jazyk: Brit. Angličtina a francouzština.